Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moim zdaniem powinno wyjsć 495 ponieważ 2000 , 4000, 6000 , 8000 trzeba było odjąc bo 0 nie jest ani liczba parzysta ani nieparzystą ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera układ równan...Ale jestem głąbem...W tym zadaniu próbowałem z fizyki wzory na drogę stosować nie wiem po co...;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Moim zdaniem powinno wyjsć 495 ponieważ 2000 , 4000, 6000 , 8000 trzeba było odjąc bo 0 nie jest ani liczba parzysta ani nieparzystą ;]
596 sry ;p;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym trójkątem mnie wyszły długości 26,29,10 a odcinek BD 13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadania zamknęte w miarę do zrobienia, ale otwarte to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski łatwiejszy ) a angielski to juz wogóle bedzie banał ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę się Bartek pomyliłeś bo otwartych zrobiłam 4;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
596 sry ;p;p
kurde 496 xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
596 sry ;p;p
Niestety, przyjmuje się, że 0 jest pażystą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin ja też podstawiałem wzory z fizyki ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to kazdy powinien pisac to co mu sie podoba, a nie humanistyke, scisle i h.j wie co jeszcze ^^ Porypalo ich troche, ale coz sie poradzi, taki kraj, taka komisja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskim operuje się na co dzień, poza tym raczej nie da się nie zdać matury z języka, a z matmy owszem (jeśli ktoś w ogóle sie nie uczy). Matmę też można polubić To pisałam ja - humanistka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr nie dziwie Ci sie ze nie chcesz pisac poslkiego Niestety, przyjmuje się, że 0 jest pażystą parzysta przez rz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angie napisał:
Z tym trójkątem mnie wyszły długości 26,29,10 a odcinek BD 13
41 40 9 odcinek BD 2 pierwiastki z 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
a te dlugości boków trójkąta? 66 cm,65 cm i 34 cm?
Niestety, ale powinno być 41,40 i 9. Twój wynik nie zgadza się chociażby z Pitagorasa. Matura łatwa, chociaż jak zwykle 1 błąd będę miał przez niedopatrzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Moim zdaniem powinno wyjsć 495 ponieważ 2000 , 4000, 6000 , 8000 trzeba było odjąc bo 0 nie jest ani liczba parzysta ani nieparzystą ;]
nic nie powinno sie odejmować, bo nieparzystych jest 5, jakby ktoś wliczył zero do nieparzystych to obliczał by jako 6, więc 500 to dobrze jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o której mogąbyc odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra najlepiej niech tą mature zdają ci co się w ogole gdzieś wybierają... xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj ja to mam w du*** xd mam andzieje ze glowna zadam na 30% i bede zadowolona nie nawidze maty;/ zawsze mialam rpoblemy z nia i dla mnie t byla czarna magia haha. jak sue do czegos zabieralam to potem nie wiedszia;am co dalej i oo. zakmniekte nie ktore byly luz. a otwarte? to chyba dla jakis geniuszy;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dalem tak jak juz ktos pisal ze 500 a ile wyszlo wam BD chodzi o zadanie co byla opuszczona wysokość z C? mi wyszlo idealnie 19 jednostek a w zadaniu w ciągach q-2 r-2 i potem jakos pasowalo ze 12=2x2x3 i wychodzilo ze 12=3x 2 do drugiej i wychodzila tak jakos calosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...